Nowości, porady i inspiracje ze świata płytek

Płytki Pleasure od Paradyż - Elegancja naturalnego kamienia Saint Laurent

Kolekcja płytek Pleasure od Paradyż wyróżnia się unikalnym użyciem naturalnego kamienia Saint Laurent, który ze swoją ciemnobrązową barwą i charakterystycznymi, choć subtelnie rozmieszczonymi żyłami w różnych odcieniach, wprowadza do każdego wnętrza powiew luksusu i elegancji. Zainspirowana oryginalną teksturą i paletą barw tego kamienia, seria Pleasure została zaprojektowana z myślą o zastosowaniu zarówno na tarasach i balkonach, jak i w kuchniach, łazienkach, holach oraz salonach. Oferta obejmuje płytki przeznaczone do wykończenia elewacji i podłóg, dostępne w różnych formatach, co umożliwia stworzenie spójnych i estetycznie dopasowanych aranżacji.

Największym formatem w kolekcji jest płytka Pleasure Brown Gres Szkl. Rekt. Soft o wymiarach 279,8 cm na 119,8 cm, która dzięki procesowi rektyfikacji charakteryzuje się idealnie równymi krawędziami, co umożliwia układanie z minimalną fugą, zapewniając tym samym efekt jednolitej powierzchni. Satynowe wykończenie tej płytki świetnie komponuje się z naturalnymi światłocieniami kamienia, dodając przestrzeni subtelności i głębi. Satyna, delikatnie odbijając światło, tworzy na powierzchni płytki efekt lekkiego połysku, co w połączeniu z matowym tłem i elementami wybłyszczeń żył, sprawia, że każda płytka jest unikatowa.

Dla tych, którzy preferują bardziej stonowane rozwiązania, kolekcja oferuje również płytki w formacie 119,8 cm na 59,8 cm z matowym wykończeniem. Pleasure Brown Gres Szkl. Rekt. Mat, również poddane procesowi rektyfikacji, idealnie nadaje się do stworzenia eleganckiej, ale zarazem dyskretnej podłogi. Matowa powierzchnia tej płytki, w kontraście z subtelnymi żyłkami kamienia, doskonale oddaje naturalny charakter materiału, jednocześnie zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Kolekcja Pleasure z łatwością adaptuje się do różnych stylów wnętrzarskich – od klasycznych, poprzez modernistyczne, aż po te o bardziej awangardowym charakterze. Możliwość wyboru pomiędzy różnymi formatami i rodzajami wykończenia (satyna lub mat) pozwala na indywidualne dopasowanie produktu do specyficznych potrzeb i preferencji estetycznych klienta, co czyni tę serię płytek idealnym wyborem dla osób poszukujących niebanalnych rozwiązań do swojego domu czy mieszkania.

Oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, płytki z kolekcji Pleasure charakteryzują się także wysoką trwałością i odpornością na ścieranie, co sprawia, że są one doskonałym wyborem zarówno do wnętrz użytkowych, jak i na zewnątrz, gwarantując piękno i funkcjonalność na lata.

pleasure_brown_hol_cam1%20.webp

pleasure_brown_hol_cam2%20.webp

pleasure_brown_hol_cam3%20.webp

Leave a comment