Nowości, porady i inspiracje ze świata płytek

Kolekcja Abstract Paradyż - odważne płytki do wnętrz z charakterem

Kolekcja Abstract z linii Paradyż to wyrazisty manifest odwagi i hipnotyzującej różnorodności, który przykuwa uwagę połyskiem i paletą barw. Jest to propozycja dla tych, którzy poszukują wyjątkowych rozwiązań aranżacyjnych, zdolnych nadać charakteru każdemu pomieszczeniu. Kolekcja przeznaczona jest do zastosowania w szerokim zakresie przestrzeni – od holi i przedpokoi, przez tarasy i balkony, kuchnie, aż po łazienki i salony. Znajduje swoje miejsce zarówno na elewacjach, jak i podłogach, oferując niezwykłe formaty płytek, sięgające do 119.8 x 279.8 cm, co pozwala na tworzenie spójnych i efektownych powierzchni.

Płytki z kolekcji Abstract charakteryzują się różnorodnymi wykończeniami powierzchni – od wysokiego połysku, poprzez satynę, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji estetycznych oraz funkcjonalnych wymagań pomieszczenia. Jednym z najbardziej charakterystycznych wzorów w kolekcji jest Abstract Rust, który za pomocą wyrazistej grafiki łączy kontrastowe barwy: od delikatnego perłowego, poprzez żywe rudości, aż po głębokie brązy. Ta gama barw, przypominająca rozpalone kolory ziemi, prezentuje się znakomicie na tle polerowanej powierzchni, nadając płytkom unikatowy, niepowtarzalny wygląd.

Abstract Green, inspirowany kamieniem brazilian quartzite, wyróżnia się z kolei bogactwem odcieni zieleni, które wprowadzają do wnętrz atmosferę natury i spokoju. Zarówno Abstract Rust, jak i Abstract Green, oferowane są w różnych wersjach – jako płytki podłogowe i ścienno-podłogowe, w formatach 119,8 x 59,8 cm oraz imponujących 279,8 x 119,8 cm, zarówno w wykończeniu polerowanym, jak i soft.

Kolekcja Abstract, dzięki swojej odwadze w projektowaniu i hipnotyzującemu efektowi wizualnemu, jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących rozwiązań, które pozwolą im wyrazić swoją indywidualność przez aranżację przestrzeni. Płytki te, dzięki zastosowaniu technologii rektyfikacji, gwarantują idealnie równą i precyzyjną instalację, co jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkowy charakter. To propozycja dla tych, którzy pragną nie tylko piękna, ale i funkcjonalności, pozwalającej cieszyć się niepowtarzalnym wykończeniem wnętrz przez lata.

ABSTRACT%20GREEN%20poler%20120x280_og%C3%B3lny%20.webp

ABSTRACT%20GREEN%20poler%20120x280_detal1%20.webp

ABSTRACT%20GREEN%20poler%20120x280_detal2%20.webp

abstract_rust_lazienka_cam1_final.webp

abstract_rust_lazienka_cam3_final%20.webp

Leave a comment