Nowości, porady i inspiracje ze świata płytek

Infinity Crema - eleganckie płytki gresowe Paradyż | taras, kuchnia, łazienka

Wchodząc w świat wyrafinowanej estetyki i niezrównanej trwałości, natrafiamy na kolekcję płytek Infinity marki Paradyż, która stanowi kwintesencję połączenia nowoczesnej technologii z naturalnym pięknem. Ta kolekcja została stworzona z myślą o zastosowaniu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, obejmując tarasy, balkony, kuchnie, łazienki, hole, przedpokoje oraz salony. Znakomicie sprawdza się jako wykończenie elewacji oraz podłóg, oferując przy tym różnorodność formatów - 119.8 x 279.8 cm, 59.8 x 119.8 cm oraz 59.8 x 59.8 cm - które można dopasować do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Powierzchnia płytek Infinity wyróżnia się satynowym wykończeniem oraz matowym połyskiem, co nadaje im subtelnego, a jednocześnie wyrafinowanego charakteru. Zainspirowana pięknem i unikalnością travertino navona, kolekcja Infinity w odcieniach crema jest hołdem dla naturalnego piękna surowców. Ciepłe barwy i charakterystyczne pory kamienia przyciągają uwagę i mają liczne grono zwolenników, którzy cenią sobie połączenie estetyki z funkcjonalnością.

Infinity Crema to linia gresu szkliwionego, dostępna w wersji rektyfikowanej, co oznacza, że jej krawędzie są precyzyjnie cięte po wypaleniu, aby zapewnić maksymalną dokładność wymiarów. W ofercie znajdziemy imponujący format 279,8 x 119,8 cm, idealny do stworzenia monumentalnych i jednolitych powierzchni bez widocznych łączeń, co sprawia, że pomieszczenia zyskują na wizualnej przestronności i elegancji. Dostępne są również mniejsze formaty 59,8 x 59,8 cm oraz 119,8 x 59,8 cm, które umożliwiają wszechstronne zastosowanie i łatwość aranżacji w różnych przestrzeniach.

Kolekcja Infinity jest świadectwem tego, jak nowoczesne rozwiązania technologiczne mogą być użyte do naśladowania i podkreślania naturalnej piękności materiałów. Warianty z satynową powierzchnią oraz matowym wykończeniem wprowadzają element luksusu i delikatności, czyniąc każdą przestrzeń wyjątkową. Doskonale komponują się zarówno z wnętrzami utrzymanymi w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu, a także oferują interesujące rozwiązania dla tych, którzy szukają awangardowych i unikatowych aranżacji.

Infinity Crema, zarówno w wersji podłogowej, jak i elewacyjnej, reprezentuje najwyższą jakość i estetykę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w produkcji, płytki te są nie tylko piękne, ale również wyjątkowo trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych, co gwarantuje ich długowieczność i bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

INFINITY_salon.webp

INFINITY_salon_3.webp

INFINITY_salon_4.webp

Leave a comment