Nowości, porady i inspiracje ze świata płytek

MONPELLI Ceramika Paradyż - Płytki w Stylu Śródziemnomorskim dla kuchni i łazienki

Ceramika Paradyż wprowadza na rynek kolekcję MONPELLI, która jest nie tylko hołdem dla bogactwa i różnorodności śródziemnomorskiego dziedzictwa, ale także manifestem nowoczesnego designu i wyrafinowanego stylu. MONPELLI to linia produktów, która zaprasza do eksploracji świata barw, faktur i form, czerpiąc inspirację z malowniczych zakątków południowej Europy. Przenosi w serca naszych domów atmosferę pełną słońca, ciepła, relaksu i niezwykłych historii tkanych przez wieki na wąskich uliczkach, w starych manufakturach i przytulnych kafejkach śródziemnomorskich miasteczek.

Przeznaczona do zastosowania w kuchniach i łazienkach, MONPELLI to więcej niż ceramika. To możliwość stworzenia przestrzeni, która opowiada historię, oddaje emocje i wyraża indywidualny charakter właścicieli. Płytki o formatach 19.8 x 29.8 cm oraz 6.5 x 29.8 cm, w połyskujących powierzchniach, stanowią perfekcyjne płótno dla wyrazistych dekoracji i są dowodem na to, że prawdziwa sztuka znajduje się w detalu.

Za pomocą 12 zróżnicowanych kolorów - od subtelnych szarości, przez ciepłe beże i terakoty, aż po głębokie odcienie purpurowych czerwieni, niebieskości i zieleni - MONPELLI zaprasza do kreowania wnętrz, które są odzwierciedleniem osobistych doświadczeń, podróży i marzeń. Ta bogata paleta barw pozwala na tworzenie zarówno spójnych i harmonijnych kompozycji, jak i odważnych, kontrastowych aranżacji.

Rzemieślniczy charakter kolekcji podkreślany jest przez tradycyjne techniki wytwarzania, takie jak ręczne szkliwienie, co nadaje płytkom wyjątkową teksturę i sprawia, że każda z nich jest unikalna. Dzięki temu MONPELLI nawiązuje do tradycji, jednocześnie wpisując się w najnowsze trendy w designie.

MONPELLI to kolekcja, która mówi do nas wszystkimi zmysłami. Z jednej strony jest wizualną ucztą, z drugiej - zachęca do dotyku, do odkrywania niuansów faktur i głębi kolorów. Jest również zaproszeniem do zabawy światłem i cieniem, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w każdym wnętrzu.

Ceramika Paradyż przez kolekcję MONPELLI oferuje nie tylko płytki, ale przede wszystkim możliwość stworzenia przestrzeni, która jest odzwierciedleniem indywidualnych gustów, przeżyć i emocji. Jest to propozycja dla tych, którzy szukają nie tylko funkcjonalności, ale także unikalnego stylu i charakteru w swoim domu.

MONPELLI to zaproszenie do stworzenia wnętrza, które będzie zarówno oazą spokoju i relaksu, jak i miejscem pełnym życia, refleksji oraz szacunku do natury i tradycji. Dzięki szerokiej gamie stylów, od vintage, przez glamour, art deco, aż po nordic czy japandi, każdy może znaleźć w tej kolekcji coś dla siebie, coś, co pozwoli wyrazić własną, unikalną historię.

monpelli_black_lazienka_master_plan.webp

monpelli_ash_lazienka_master_plan.webp

monpelli_ochra_atelier_master_plan-2.webp

monpelli_emerald_lazienka_master_plan.webp

monpelli_ivory_kuchnia_master_plan.webp

monpelli_beige_sypialnia_master_plan.webp

monpelli_ochra_lazienka_master_plan-2.webp

Leave a comment