Nowości, porady i inspiracje ze świata płytek

Kamień Marquina Gold z kolekcji Impulsive od Paradyż - Luksus i elegancja w Twoim domu

Kamień Marquina Gold z kolekcji Impulsive marki Paradyż to kwintesencja ponadczasowego piękna i elegancji, które urzeka swoją klasyczną ciemnością i wyrafinowanym użyleniem. Zanurzając się w głębi jego wzornictwa, można dostrzec fascynujące połączenie kontrastów – odwieczną grę między czernią a złotem, która przypomina o dynamicznym przepływie między ciemnością a światłem. To, co wyróżnia ten materiał, to nie tylko jego kolorystyka, ale również wyjątkowa struktura, w której każdy szczegół graficzny odgrywa kluczową rolę, eksponując pełnię odcieni oraz mineralnego bogactwa.

Marquina Gold to wyraz luksusu, gdzie czernie i złoto splatają się w misternie ułożonych żyłach, nadając całości blasku i wyrafinowania. Przeplatanie tych dwóch barw kreuje efekt przestrzenności i głębi, który jest daleki od jednowymiarowej interpretacji. Błyszcząca, polerowana powierzchnia płytek dodaje im niemal trójwymiarowy, dynamiczny wygląd, sprawiając, że stają się one nie tylko elementem wykończeniowym, ale prawdziwą dekoracją każdego wnętrza.

Kolekcja Impulsive, w której znajdziemy Kamień Marquina Gold, oferuje szeroką gamę formatów – od wielkich płyt 119.8 x 279.8 cm po mniejsze, kwadratowe elementy 59.8 x 59.8 cm. Dzięki temu możliwe jest tworzenie zróżnicowanych, modularnych kompozycji, które doskonale sprawdzą się zarówno w przestronnych salonach, eleganckich kuchniach, jak i na tarasach czy w łazienkach. Możliwość zastosowania płytek jako elementów elewacyjnych, podłogowych czy ścienno-podłogowych otwiera przed projektantami i właścicielami domów nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Impulsive to również nowoczesność w najlepszym wydaniu – płytka ścienno-podłogowa Impulsive Black Gres Szkl. Rekt. Poler, dostępna w formacie 279,8 x 119,8 cm, to prawdziwy majstersztyk designu. Z rektyfikowanymi krawędziami dla doskonałego dopasowania i polerowaną powierzchnią, która podkreśla głębię czerni i złota, ta płyta stanowi serce kolekcji. Dostępne są również mniejsze formaty, takie jak 59,8 x 59,8 cm i 119,8 x 59,8 cm, umożliwiające dopasowanie do różnorodnych przestrzeni i potrzeb.

Marquina Gold z kolekcji Impulsive to zatem nie tylko materiał wykończeniowy, ale przede wszystkim sposób na nadanie wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i elegancji, która przetrwa próbę czasu. To połączenie tradycji z nowoczesnością, klasycznej estetyki z innowacyjnymi rozwiązaniami, które razem tworzą unikalne i zapadające w pamięć wnętrza.

S3_impulsive%20black_A_V4%20.webp

S3_impulsive%20black_B_V4%20.webp

S3_impulsive%20black_C_V4%20.webp

Leave a comment