Nowości, porady i inspiracje ze świata płytek

Elite White Paradyż - Płytki ceramiczne w stylu marmuru Calacatta

Kolekcja Elite White od firmy Paradyż to prawdziwy majstersztyk w dziedzinie projektowania wnętrz, który przenosi ponadczasowe piękno naturalnego marmuru calacatty bezpośrednio do domowych i komercyjnych przestrzeni. Ten szlachetny marmur, znany z subtelnego użylenia, od wieków jest symbolem luksusu i elegancji. Kolekcja Elite, zainspirowana tym właśnie kamieniem, oferuje szeroki wachlarz rozmiarów i wykończeń płytek, które są w stanie stworzyć w każdym wnętrzu atmosferę wyrafinowanego szyku.

Zastosowanie tej kolekcji jest wszechstronne - od holów i przedpokojów, poprzez tarasy i balkony, aż po kuchnie, łazienki i salony. Elite White dostępna jest w różnych formatach, począwszy od imponujących płyt o wymiarach 119.8 x 279.8 cm, przez praktyczne 59.8 x 119.8 cm, aż po kwadratowe 59.8 x 59.8 cm, co pozwala na ich dopasowanie do każdego typu przestrzeni. Różnorodność wykończeń: poler, mat oraz satyn, umożliwia stworzenie spersonalizowanego efektu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami estetycznymi.

Jedną z cech wyróżniających kolekcję Elite White jest jej zdolność do odwzorowywania uroku naturalnego kamienia. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, płytki ceramiczne prezentują nieregularny, delikatny rysunek szaro-stalowych żył, które tworzą na ich powierzchni niepowtarzalny efekt wizualny. Takie rozwiązanie, poza estetycznymi walorami, zapewnia również wysoką funkcjonalność i trwałość, czyniąc płytki idealnym wyborem zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

W kolekcji Elite White znajdziemy płytki podłogowe oraz ścienno-podłogowe, które zostały wykonane z gresu szkliwionego, poddanego procesowi rektyfikacji. Dostępne są one w różnych wariantach wykończenia - od lśniącego poleru, poprzez elegancki mat, aż po subtelny soft. Formaty takie jak 279,8 x 119,8 cm dla płyt ścienno-podłogowych czy 119,8 x 59,8 cm dla podłogowych, pozwalają na stworzenie spójnych i harmonijnych aranżacji, które będą cieszyć oko przez lata.

Nowoczesność kolekcji przejawia się nie tylko w jej estetyce, ale również w technologii produkcji. Wykorzystanie rektyfikacji - precyzyjnego cięcia krawędzi płytek, pozwala na minimalizację fugi, co przekłada się na jeszcze bardziej eleganckie i spójne wykończenie powierzchni. Takie podejście do projektowania oraz dbałość o detale sprawiają, że Elite White jest nie tylko kolekcją płytek, ale prawdziwą deklaracją stylu, zdolną przemienić każde pomieszczenie w przestrzeń pełną szyku i elegancji.

S2_ELITE_WHITE_A_V6.webp

S2_ELITE_WHITE_B_V6.webpS2_ELITE_WHITE_D_V6.webp

S2_ELITE_WHITE_C_V6.webp

Leave a comment