Nowości, porady i inspiracje ze świata płytek

Płytki Trueland - Elegancja i ciepło drewna w Twoim domu | Paradyż

Płytki Trueland firmy Paradyż to idealny wybór dla każdego, kto pragnie wprowadzić do swojego wnętrza atmosferę ciepła, spokoju i przytulności. Te niezwykle uniwersalne płytki doskonale komponują się z różnorodnymi stylami aranżacyjnymi – od klasycznych po współczesne, glamour czy boho. Ich wyjątkowa stylistyka, inspirowana naturalnym rysunkiem drewna dębowego, sprawdzi się zarówno w sypialni, salonie, kuchni, jak i na tarasie, tworząc spójną i naturalną przestrzeń.

trueland_honey_kuchnia_z_tarasem_cam1_final.webp

Kolekcja Trueland oferuje płytki w różnych formatach: 19.8 x 119.8 cm, 29.5 x 119.5 cm oraz 9.8 x 59.8 cm, co pozwala na dowolne komponowanie ich w przestrzeni. Powierzchnia płytek jest matowa, co dodaje im elegancji i subtelności, idealnie wpisując się w nowoczesne trendy designu.

Płytki Trueland charakteryzują się subtelnym, złotym odcieniem oraz bardziej wyraźnym miodowym kolorem, co pozwala na stworzenie wnętrza pełnego ciepła i przytulności. Dzięki swojej delikatnej, neutralnej strukturze, płytki te odwzorowują rysunek dębowego drewna w sposób maksymalnie wierny. Nastrój, jaki tworzą, z łatwością można przenieść także na taras czy balkon, dzięki płytom tarasowym uzupełniającym kolekcję.

trueland_honey_kuchnia_z_tarasem_cam2_final.webp

Dąb w wydaniu kolekcji Trueland zachwyca delikatnością, elegancją i niezwykłą szlachetnością. Uniwersalna stylistyka z powodzeniem zagości we wnętrzach klasycznych, współczesnych, ale też glamour i boho. Elementy kolekcji chevron pozwalają na bezpośrednie nawiązanie do tradycji i znakomitych dębowych parkietów. Nienachalna kolorystyka, subtelna struktura oraz zdecydowane kształty mają ogromny potencjał i niemal nieograniczone możliwości wykorzystania. Motyw drewna na ceramice jeszcze nigdy nie był tak autentyczny i tak prawdziwy – aż do teraz.

trueland_gold_sypialnia_z_lazienka_cam1_final.webp

W ofercie znajdują się także płytki podłogowe i ścienne, które idealnie nadają się do holu, przedpokoju, łazienki, kuchni, a także na balkon czy taras. Warto zwrócić uwagę na płytki takie jak TRUELAND HONEY CHEVRON LEWY MAT oraz TRUELAND HONEY CHEVRON PRAWY MAT, które mają format 59.8 x 9.8 cm, a także płytki podłogowe i tarasowe w formacie 119.5 x 29.5 cm. Wszystkie płytki posiadają strukturę rektyfikowaną, co pozwala na uzyskanie idealnie równych krawędzi i precyzyjnego montażu.

trueland_gold_sypialnia_z_lazienka_cam2_final.webp

Firma Paradyż oferuje również możliwość pobrania tekstur płytek z wybranej kolekcji w formie plików graficznych oraz subskrypcję newslettera, dzięki któremu można otrzymać porady dotyczące płytek, designu i najnowszych kolekcji.

trueland_gold_sypialnia_z_lazienka_cam3_final.webp

Płytki Trueland to doskonałe połączenie naturalnych kolorów i delikatnej, neutralnej struktury, które pozwala na odwzorowanie rysunku dębowego drewna w maksymalnie wierny sposób. Subtelny, złoty odcień oraz wyraźniejszy miodowy sprawiają, że każde wnętrze zatopi się w klimacie pełnym ciepła, spokoju i przytulności. Dzięki płytkom tarasowym uzupełniającym kolekcję, nastrój ten z łatwością można przenieść także na taras czy balkon.

Leave a comment